Tudi v letošnjem tednu otroka, ki je potekal od 7. do 11. oktobra. so se v našem vrtcu zvrstile številne dejavnosti in posebni dogodki.

Vzgojiteljice so otrokom pripravile dan eksperimentov, glasbeno dopoldne, najmlajšim pa so zaigrale lutkovno igro. Otroci so prinesli kostanje in gospod hišnik Dušan je poskrbel za to, da je zadišalo po pečenem kostanju. Na vrtčevskem igrišču smo celo dopoldne gostili ponija Lucky-ja (Konji pri zeleni hiški), ga božali, krtačili, spoznavali, kaj potrebuje, da je zdrav in vesel poni. Inštitut Knoll nam je pripravil glasbene delavnice, ki so se jih udeležile najstarejše tri skupine. Otroci 2. starostnega obdobja so si v kulturni dvorani ogledali lutkovno predstavo Kurja juhica, v izvedbi društva Mladi Celovčani, pod vodstvom gospe Brede Varl.