Folklorni nastop

Otroci skupine Klobukov so pod mentorstvom Zdenke Šabeder nastopili s folklornim nastopom  na prireditvi ob odprtju demenci prijazne točke  v Medegenracijskem centru Šentilj in popestrili dogodek.

Spoštovani starši in učenci!

V petek, 14. 6. 2019, se je od osnovnošolskih klopi poslovila še ena generacija naših učencev. Bili so vedoželjni, sproščeni, razigrani, radovedni. Moram pa povedati, da so nekateri posamezniki v ponedeljek, 17. 6. 2019 prestopili meje dobrega okusa in se na skrajno neprimeren način poslavljali od učencev šole iz nižjih razredov. Kljub večkratnim opozorilom niso prenehali z neprimernim ravnanjem in tako povzročali materialno škodo ter vzbujali strah pri mlajših učencih. Prizadetim otrokom in njihovim staršem se v imenu šolskega kolektiva opravičujem, staršem bivših devetošolcev pa polagam na srce, da se s svojim otrokom pogovorijo.

Mihelca Fajs

Zadnji šolski dan

V ponedeljek, 24. 6. 2019, je zadnji šolski dan. Učenci se zberejo v šoli ob 8.15 in ob 11.50 zaključijo z dejavnostmi. Prevozi iz šole bodo potekali strnjeno ob 12.15.

Ta dan bo organizirano jutranje varstvo, podaljšanega bivanja ne bo. Učenci, ki bodo imeli kosilo, morajo to sporočiti razredniku do petka, 21. 6. 2019.

Prevzem spričeval

Pravilnik o šolskem koledarju za osnovne šole določa, da učencem, ki jim ni bilo možno razdeliti spričeval ob zaključku pouka, jih osnovna šola osebno vroči njim oziroma njihovim staršem v času od zaključka pouka do 30. junija in od 16. do 20. avgusta tekočega leta.

Spričevala prevzamete v tajništvu šole v času uradnih ur od 8.00 do 12.00.

Stran 1 od 3012345...102030...Zadnja »

KJE SMO

Mladinska ulica 13