Pojav škrlatinke

Obveščamo vas, da se je v osnovni šoli pojavila škrlatinka. V zvezi s tem bi vas želeli opozoriti na ukrepe za preprečevanje in širjenje škrlatinke. Več o tem si preberite tukaj.

ZAHVALA

Zahvaljujemo se vsem naštetim donatorjem, ki so pomagali pri financiranju smučarske šole v naravi za sedmošolce  v skupni vrednosti 2340 €.

KNUPLEŽ D.O.O.

VANJA JELEN POLANC

REAL SECURITY

FORTIS ARGO

RECA D.O.O.

UNISTAR LC

RDEČI KRIŽ OE ŠENTILJ

PETER PEZDIČEK S.P.

ELEKTRO BOŽIČ

WASTI

IPIS POLANC

VPIS OTROK V VRTEC ZA ŠOL. LETO 2020/21

VABIMO VAS K VPISU OTROK V VRTEC

ZA ŠOLSKO LETO 2020/21

Vpis bo potekal  od 9. do 13. marca 2020,

vsak dan od 8. 30 do 14. ure,

v sredo pa od 8. 30 do 16. ure,

v  Vrtcu Šentilj in v Vrtcu Ceršak.

Vlogo za vpis dobite v obeh vrtcih ali na spletni strani OŠ Rudolfa Maistra Šentilj.

Izpolnjeno  vlogo oddate v vrtcu  ali  pošljete po redni pošti.

V vrtec sprejemamo otroke  od  dopolnjenega

11. meseca starosti.

Mihelca Fajs

UŠI

Obveščamo Vas, da se v šoli Šentilj ponovno srečujemo s pojavom uši. Ker se moramo tega problema lotiti skupno, Vas prosimo, da svojemu otroku natančno pregledate lasišče. Če opazite uši ali jajčeca, takoj pričnite s postopkom odpravljanja uši (Gradivo za preprečavnje in odpravljanje ušivosti). O postopku se pogovorite v lekarni. Po potrebi postopek ponovite. Otrokom je treba lasišče redno pregledovati.
Uspešni bomo le, če se bomo  problema zavedali vsi, zato Vas prosimo za sodelovanje.

EKO KULINARIKA IN MEDGENERACIJSKO DRUŽENJE

Tokratno medgeneracijsko druženje je bilo namenjeno eko hrani in eko kulinariki. V sodelovanju z VDC POLŽEM iz Lenarta so med nas povabili ZADRUGO DOBRINA. Slišali smo veliko prednosti uživanja eko hrane ter jo imeli možnost tudi pripraviti in preizkusiti.

BOLEZEN

Rezultat iskanja slik za children flu clipart

Obveščamo vas, da so v porastu različne vrste bolezni (gripa, razna obolenja dihal).  Vljudno prosimo, da otrok, ki kažejo bolezenske znake, ne pošiljate v šolo. Doma naj ostanejo še vsaj en dan po padcu zvišane telesne temperature.

Stran 1 od 41234

KJE SMO