BOŽIČNO-NOVOLETNI KONCERT

V torek, 17. 12. 2019, je v Kulturno prosvetnem domu Vlada Pipana potekal tradicionalni božično-novoletni koncert, ki so ga pripravili pevski zbori OŠ Rudolfa Maistra Šentilj s podružnico Ceršak in pevski zbor z orkestrom iz NMS Arnfels.
Učenci obeh šol so v tem adventnem času za obiskovalce pripravili čaroben večer, poln glasbe, topline in prijateljstva.

GALERIJA FOTOGRAFIJ

MALA POZORNOST ZA VELIK NASMEH

V medijih lahko preberemo številne žalostne zgodbe osamljenih in bolnih ljudi.  Na naši šoli smo združili moči in s srčnostjo ter kreativnostjo izdelali voščilnice, napisali pisma, narisali risbe ter prinesli oblačila in didaktične igrače. Zbrane stvari smo odpeljali v Materinski dom Maribor in Dom starejših Idilo. več…

UŠI

Obveščamo Vas, da se v šoli Šentilj ponovno srečujemo s pojavom uši. Ker se moramo tega problema lotiti skupno, Vas prosimo, da svojemu otroku natančno pregledate lasišče. Če opazite uši ali jajčeca, takoj pričnite s postopkom odpravljanja uši (Gradivo za preprečavnje in odpravljanje ušivosti). O postopku se pogovorite v lekarni. Po potrebi postopek ponovite. Otrokom je treba lasišče redno pregledovati.
Uspešni bomo le, če se bomo  problema zavedali vsi, zato Vas prosimo za sodelovanje.

Stran 1 od 41234

KJE SMO