V torek, 26. 1. 2021, se za učence 1. triade pouk ponovno začenja v šoli. Zaradi priporočil, da se učenci različnih razredov med seboj ne mešajo, vas prosimo, da zaradi lažje organizacije OPB-ja vašemu otroku v beležko zapišete uro odhoda domov.

V kolikor je mogoče, naj učenec v šolo prihaja tik pred poukom (začetek ob 8.15) in odhaja domov takoj, ko je to mogoče (konec ob 13.00).

Spoštovani!

Čebelarska zveza Slovenije že štirinajstič zapored razpisuje »Natečaj za čebelarsko fotografijo«, ki bo sedmič tudi mednarodni.

več…

Božiček v kombiju PGD Šentilj

Zadnji teden v decembru so otroci doživeli veliko presenečenje, ki ne bo šlo v pozabo. V kombiju PGD Šentilj se je namreč pripeljal Božiček. Ustavil se je pri vrtcu, saj je zagledal otroke, ki so mu veselo mahali. Otroke je pozdravil, skupaj so zapeli in se poveselili. Otrokom je razdelil tudi sladko presenečenje.

Hvala vsem članom PGD Šentilj, predvsem tistim najmlajšim, ki so Božičku pomagali.

Uradne ure

Uradne ure zavoda: 7.00 – 12.00 ob predhodni najavi na tel. 041-687-733 (tajništvo šole)

Odgovorna oseba zavoda: 041-30-30-15 (ravnateljica)

KJE SMO