Vsi se zavedamo, da je biti starš ena najbolj zahtevnih in hkrati najlepših stvari, ki nas doletijo v življenju. V teh časih je biti starš še posebej zahtevno.

Naenkrat smo morali postati še animatorji, prijatelji, učitelji, steber in opora, nadležni priganjalci in verni zavezniki. Pedagoški delavci se zavedamo, da se soočate s številnimi stiskami, ki se tičejo šolanja na daljavo. Vemo, kako težko je motivirati otroke, da se posvetijo šolskim obveznostim. Ko pa se, morda zataji tehnologija… Mnogim izmed vas to jemlje veliko energije, v to vlagate ogromno truda. Zahvaljujemo se vam za to, saj pomembno pripomorete k našemu delu. Prosimo vas, da še naprej tako dobro opravljate svoje delo, da dovolite vašemu otroku, da stvari opravi samostojno, da skrbi za svoje obveznosti, vi pa ste nenadomestljivi pomočnik.

Vsaka stvar se enkrat konča, dobra in slaba. Želimo si, da bi bila naša šola kmalu spet polna srečnih učencev in dobrovoljnih učiteljev.

Hvala za trud in vse dobro.

Ravnateljica Mihelca Fajs