PLANINSKI KROŽEK

»Z NAHRBTNIKOM NA POT«

V šolskem letu 2023/2024 na naši šoli že sedmo leto deluje planinski krožek »Z nahrbtnikom na pot«. V teh letih smo osvojili številne vrhove in tudi letos smo že aktivni.

V kolikor želite, da vaš otrok v tem šolskem letu nekaj sobot preživi v naravi, razvija vztrajnost in se druži z drugimi mladimi planinci, vas vabimo da nam to sporočite na e-naslov: planinski.krozek@ossentilj.si in dodali vas bomo na seznam staršev, ki jim pošiljamo vabila na posamezne izlete.

Za učence 1. razreda je na izletih obvezno spremstvo odrasle osebe. Učenci od 2. do 9. razreda lahko na izlet pridejo sami, ste pa lepo vabljeni tudi starši, stari starši in drugi sorodniki.

Lepo vabljeni v našo družbo!

Mentorici:

Nana Gačar in