V času od 26. 4.  do 10. 5. 2021, ste skupaj z vašim otrokom in drugimi,  veselo zbirali kilometre, ob tem pa krepili medgeneracijske vezi in prispevali k zdravemu življenjskemu slogu.

Prisrčno se zahvaljujemo vsem, ki ste v akciji sodelovali. Veliko je bilo tistih, ki ste se na potep odpravili večkrat in tako prispevali veliko kilometrov. Skupaj s šolskimi otroki smo zbrali  1352 kilometrov. Z zbranimi kilometri bi lahko obiskali čudovito Barcelono v Španiji ali drugo največje mesto v Nemčiji – Hamburg ali znamenite Atene v Grčiji. Seveda bi lahko obiskali še druge države in kraje. Lahko jih skupaj z otrokom poiščete na zemljevidu.

Največ kilometrov je iz OŠ Šentilj zbrala Kiara Nisa Cajnko (99 km), iz Vrtca Šentilj jih je največ zbral Adam Škrofič (160 km), iz Vrtca Ceršak pa Kiara  Lapi (130 km).

Še enkrat se zahvaljujemo prav vsem, ki ste se odzvali našemu povabilu. Hvala tudi vsem, ki ste prispevali fotografije z vaših potepov.

Želimo, da tudi v prihodnje poiščete čas za takšne potepe in zberete številne kilometre v prijetni družbi.