DOGAJA SE

OKTOBER, 2017 Skupina Klobukov je sodelovala na prireditvi ob obletnici VDC Polž Šentilj. Nastopili      so skupaj z varovanci.

OKTOBER, 2017 Najstarejši skupini vrtca sa se v Tednu otroka z avtobusom odpeljali na kmetijo Ferk                                                                                      v Ceršaku. Poleg ogleda kmetije, so se sprehodili še do Vrtca  Ceršak.

OKTOBER, 2017 V tednu otroka smo otrokom pripravile različne čutne poti iz naravnih materialov                                                                                                                       (kamenje, lubje, listje, zemlja, pesek, koruza, pšenica, žagovina,..) Otroci so jih                                                                                                                               raziskovali tako, da so po njih hodili in jih tipali z rokami. Ob izvajanju dejavnosti so                                                                           zelo uživali in s tem spodbujali ter razvijali čutno doživljanje.

OKTOBER, 2017 V okviru planinskega krožka smo se v sodelovanju z OŠ Šentilj,  podali na prvi                                                                                                                                pohod na Kalvarijo.

OKTOBER, 2017 Jesenske dneve v vrtcu nam je popestrila stevardesa, ki nas je razveselila z obiskom                                                                                                                    in nam predstavila svoj poklic. Povedala nam je zanimive zgodbe, ki jih je doživela na                           letalu. Za obisk se ji zahvaljujemo.

DECEMBER, 2017  Veseli december je bil zares zabaven. V vrtcu je dišalo po piškotih, imeli smo                                                                                             čajanke, ustvarjalne delavnice  s starši ali s starimi starši.  Tudi letos so nas obiskali varovanci VDC Polž Šentilj, s katerimi so se družili ob petju in plesu.