NARAVOSLOVNI DNEVI

1. naravoslovni dan 2. naravoslovni dan 3. naravoslovni dan
september 2018 oktober 2018 21. 5. 2019
1. razred VARNA ŠOLSKA POT GOZD

ZAKLJUČNA STROKOVNA EKSKURZIJA

MARIBOR

(razredniki, policist) (razredniki) (Kaja Peršak Polič)
15. 11. 2018 april 2019 21. 5. 2019
2. razred DAN SLOVENSKE HRANE SKRB ZA ZDRAVE ZOBE OB ZDRAVI PREHRAN

ZAKLJUČNA STROKOVNA EKSKURZIJA

PREKMURJE

(razredniki) (razredniki, Rosita Stojković) (Aleša Drevenšek)
15. 11. 2018 maj 2019 21. 5. 2019
3. razred DAN SLOVENSKE HRANE MLAKA

ZAKLJUČNA STROKOVNA EKSKURZIJA

KEKČEVA DEŽELA

(razredniki, Marija Lesjak) (Milena Rošker, Roman Hergan) (Sabina Vajsbaher)
15. 11. 2018 21. 5. 2019 7. 6. 2019
4. razred TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK IN ČEBELA

ZAKLJUČNA STROKOVNA EKSKURZIJA

LOGARSKA DOLINA

VODA
(razredniki) (Alenka Paulič Golič) (razredniki)
25. 9. 2018 15. 11. 2018 15. 5. 2019
5. razred RASTLINSTVO IN ŽIVALSTVO PRIMORSKEGA SVETA TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK IN ZDRAV DUH V ZDRAVEM TELESU ZDRAVILNA ZELIŠČA
(Biserka Fiedler) (razredniki) (razredniki)

 

1. naravoslovni dan 2. naravoslovni dan 3. naravoslovni dan
25. 9. 2018 15. 11. 2018 22. 5. 2019
6. razred TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA ZDRAV NAČIN ŽIVLJENJA

ZAKLJUČNA STROKOVNA EKSKURZIJA

LJUBLJANA

(Lidija Pfifer) (Lidija Pfifer) (razredniki)
18. 10. 2018;  15. 11. 2018 Januar 22. 5. 2019
7. razred

NU 2: TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA

NU 3: ZDRAV NAČIN ŽIVLJENJA

TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA

ZAKLJUČNA STROKOVNA EKSKURZIJA

GORENJSKA

(Lidija Pfifer, Polonca Tomažič) (Lidija Pfifer, Polonca Tomažič) (razredniki)
25. 9. 2018 15. 11 2018 22. 5. 2019
8. razred TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA ZDRAV NAČIN ŽIVLJENJA

ZAKLJUČNA STROKOVNA EKSKURZIJA

DOLENJSKA IN NOTRANJSKA

(Lidija Pfifer, Polonca Tomažič) (Lidija Pfifer, Polonca Tomažič) (razredniki)
25. 9. 2018 15. 11 2018 22. 5. 2019
9. razred TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA BIOTEHNOLOGIJA

ZAKLJUČNA STROKOVNA EKSKURZIJA

KRAS

(Lidija Pfifer, Polonca Tomažič) (Lidija Pfifer, Polonca Tomažič) (razredniki)